מייה אינספיריישן - אופנה ייחודית לנשים שרוצות להתלבש בסטייל

מייה אינספיריישן - אופנה ייחודית לנשים שרוצות להתלבש בסטייל

 

 

 

מייה אינספריישן היא רשת חנויות בגדים לנשים המתאפיינת בגישת "מראה ה-360".

הרשת מאחדת תחת קורת גג אחת בגדים לנשים ואקססוריז(כולל בגדים אונליין)המדברים בשפה הרמונית בעלת ייחודיות ואמירה ליצירת טוטאל לוק מושלם.

אנו שמים דגש עצום על סטייל עם נינוחות ובכך מעניקים לכל אישה מראה בלתי נשכח, פורץ דרך ואופנתי המשדר נשיות, עוצמתיות וטרנדיות.

 

קולקציית בגדי נשים היא אקלקטית ומתאפיינת בגזרות א-סימטריות ובמראה שכבות המתחבר יחד עם מכלול מוצרי הרשת ליצירת לוק מעניין ואחר.

ההשראות לעיצוב הקולקציה נאספו מתרבויות שונות ועירוב סגנונות וההקפדה היא על איכויות בלתי מתפשרות של חומרים וגימורים ייחודים.

בתחוםהתכשיטים המוביל את הרשת כבר מיום הקמתה ניתן למצוא תכשיטים בעלי נוכחות ודומיננטיות העשויים חומרים טבעיים ונוצרים בעבודת יד מוקפדת וכל זאת תוך שמירה על עדכניות.

להשלמת המראה נוספה קולקציית תיקים פרקטיים ונוחים בעיצובים לא קונבנציונליים המושכים אתכן, נשים מסוגננות המבינות אופנה

בגדים מייה אינספיריישן

לרשת 17 סניפים בפריסה ארצית וכחלק מחוויית הקניה זוכה כל לקוחה לשירות סטיילינג אישי מכף רגל ועד ראש.

אנו מבינים את הרצון של לקוחותינו בשינויים ועל כן הקולקציות מתחדשות מספר פעמים בעונה כך שבכל ביקור בחנויות תגלה הלקוחה דגמים חדשים.

הקולקציה משלבת בתוכה צבעים טבעיים לצד צבעי אפור ופחם.

בגדים מייה אינספיריישן

הפריטים נצבעים בטכניקת מיוחדת, אשר מעניקה לקולקציה וריאציית צבעים ייחודית. עקב תהליך הצביעה המיוחד , אין שני פריטים אשר ייראו זהים.

חשוב לנו להתאים את השפה של הביגוד לשפה המאפיינת את שאר מוצרי הרשת ולהבין מה נשים אוהבות ורוצות בכדי לשדר נשיות, עוצמתיות וטרנדיות ליצירת מראה פורץ דרך ואופנתי, תוך כדי שמירה על מחירים אטרקטיביים לצרכן וזאת על מנת לתת תשובה הולמת ובמחיר ראוי ללקוחותינו שהם חלק חשוב מהאסטרטגיה שלנו.