ביטול עסקה

דרכי ביטול עסקה

ככל ועומדת לך זכות לביטול עסקה, בהתאם לתנאי רכישת המוצר, לתקנון האתר ו/או לחוק הגנת הצרכן תשמ"א- 1981, הנך רשאי/ת למסור הודעת ביטול עסקה, באחת מהדרכים שלהלן:

1. בע"פ (בטלפון מס' 08-9380937 או באחת מחנויות הרשת).

2. בדואר רשום (לכתובת: רח' בן-גוריון 4, נס-ציונה 7403201).

3. בדואר אלקטרוני  (לכתובת הדוא"ל:  info@miainspiration.com).

4. בפקסימיליה (בפקס' מס' 08-9380936). 

5. בהודעת WhatApp למספר 050-8380937

6. באינטרנט- באמצעות משלוח טופס הודעת הביטול המופיע מטה וזמין גם בלשונית "ביטול עסקה/צור קשר" בעמוד הראשי באתר.

בהודעת הביטול, אנא ציין/ני שם מלא, מספר הזמנה/חשבונית ומס' טלפון, לשם זיהוי העסקה ונתוני המוצר שברצונך לבטל.

לתשומת ליבך, בהיעדר פרטים שיאפשרו לזהות את העסקה ו/או את המוצר/ים מתוך העסקה שהנך מבקש/ת לבטל, יחול עיכוב בביטול עד להבהרת הפרטים באמצעות פרטי הקשר שבידי החברה.

זמני הביטול

אפשר לבטל את העסקה תוך 30 ימים מהקניה.

במקרה של ביטול בגלל פגם במוצר, בגלל אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו בנוגע למוצר, בגלל שהמוצר לא סופק לך בזמן או בגלל הפרה אחרת של תנאי החוזה ("אי התאמה"), אנחנו נחזיר בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול את החלק ממחיר העסקה ששילמת על המוצר, נבטל את החיוב, נמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא נגבה ממך דמי ביטול כלשהם.

במקרה של ביטול מסיבות שהן לא פגם במוצר או אי התאמה, נחזיר בתוך 14 יום מיום קבלת ההודעה על הביטול את החלק ממחיר העסקה ששילמת, נבטל את החיוב בשל העסקה, נמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ונגבה דמי משלוח בעלות של 20 ש"ח לכיוון.

האפשרות לבטל את העסקה לא מבטלת את האפשרות שלנו לדרוש החזר על מוצרים שנפגמו או שנעשה בהם או באריזה שלהם שימוש. 

כדי להימנע מנזק למוצר, אנחנו ממליצים להחזיר את המוצר באריזה המקורית שלו, כשהוא שלם וללא שום קלקול או נזק ובלי שנעשה בו שימוש כלשהו.

אנשים עם מוגבלות, אזרחים ותיקים ועולים חדש (לפי ההגדרה בחוק), שביצעו עסקה באתר שכללה שיחה טלפונית עם נציג של מייה אינספריישן, יכולים לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים מיום העסקה, מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך שמכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן (לפי המועד המאוחר ביניהם).